O nás - o vtipných tričkách s potiskem

DESIGNtricka.cz jsme založili z důvodů prezentace originálních grafických materiálů. Převážná část motivů a grafiky je z vlastní produkce. Ovšem nechybí i některé všeobecně známé motivy, například meme trička jsou hojně zastoupená. Konkurence je nadále mezi tričkama obrovská, proto chceme vynikat originalitou i třeba také dopravou zdarma.

Je pro nás výzvou vytvářet stále nová trička s potiskem tak, aby byla aktuální, pozitivní a především kvalitně zpracovaná.
Naším cílem je vytvořit na českém trhu efektivní e-shop s kvalitním obsahem a zároveň s velkou nabídkou triček pro každodenní nošení nebo pro významné události.

Na začátku našeho vzniku jsme měli v nabídce dámská trička a pánská trička. Následně jsme se zaměřili na potisk dětských triček. Konec listopadu 2011 jsme měli v nabídce přes 200 design triček. Snažíme se udržovat skladové zásoby tak, aby byla dodávka co nejrychlejší.

Koncem roku 2014 jsme měli v nabídce již 300 aktuálních potisků na triko. Některé staré motivy byly nahrazeny novými abychom byly stále aktuální.

Nedílnou součástí našich služeb je zakázková výroba = trička s vlastním potiskem. Dokážeme realizovat Vaše přání dle předem zaslané poptávky. Pošlete nám poptávku na trička s vlastním potiskem a získejte maximum.


Individální přístup - vytvoříme vám klidně i mikinu, či firemní textil.
Současně jsou k dispozici i dámská tílka. Napište o jaký motiv máte zájem, vždy se nějak domluvíme.)


Chybí Vám tu něco? Máte-li jakékoliv připomínky, návrh, dotazy, stížnosti - budeme rádi za další zpětnou vazbu.
info@designtricka.cz